Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6386
Stary 17.08.2011, 14:05
Zlatan93 napisał(a):Wyświetl post
Żadnego potwierdzenia nie trzeba mieć ze sobą. Wystarczy KK. Potwierdzenie jest swego rodzaju pamiątką.
Żebyś się nie zdziwił przy wejściu. Na Litex miałem nabite na KK, a po przyłożeniu do czytnika zostałem poproszony o potwierdzenie, spytałem na jakiej podstawie, to usłyszałem "taki mamy wymóg"...nie studiowałem regulaminu ale wydaje się to dziwne. Niedługo będzie trzeba obrazek z komunii pokazać...
Odpowiedz cytując