Zlatan93 napisał(a):

|
Żadnego potwierdzenia nie trzeba mieć ze sobą. Wystarczy KK. Potwierdzenie jest swego rodzaju pamiątką.
|
Żebyś się nie zdziwił przy wejściu. Na Litex miałem nabite na KK, a po przyłożeniu do czytnika zostałem poproszony o potwierdzenie, spytałem na jakiej podstawie, to usłyszałem "taki mamy wymóg"...nie studiowałem regulaminu ale wydaje się to dziwne. Niedługo będzie trzeba obrazek z komunii pokazać...