Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6383
Stary 17.08.2011, 13:59
Norek28 napisał(a):Wyświetl post
Powiedzcie mi, bo jeszcze nie byłem na stadionie od kiedy bilety są nabijane na kartę kibica. Istnieją jeszcze zwykłe papierkowe, które byłyby dorzucane do nabitego elektroniczie biletu? Jest to swego rodzaju pamiątka i szkoda by było żeby wszystko zostawało tylko na karcie.
Nawet jeżeli bilet masz nabity na KK to i tak otrzymujesz papierowe potwierdzenie zakupu biletu, które tez musisz miec ze soba.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując