Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5120
Stary 17.08.2011, 13:49
APOEL już dosyć długo gra w tym samym składzie, z tym samym trenerem. Wszystko się kiedyś wyczerpuje. Mam nadzieję, że ekipa już się wypaliła. A Wisła wróci z Cypru z tarczą i głowami pokonanych

PS. PAO bis może pikawa nie wytrzymać, choć młody jestem. Więc niech lepiej awansują.
Ostatnio edytowane przez tofik : 17.08.2011 o godz. 13:52.
..
Odpowiedz cytując