APOEL już dosyć długo gra w tym samym składzie, z tym samym trenerem. Wszystko się kiedyś wyczerpuje. Mam nadzieję, że ekipa już się wypaliła. A Wisła wróci z Cypru z tarczą i głowami pokonanych
PS. PAO bis może pikawa nie wytrzymać, choć młody jestem. Więc niech lepiej awansują.