Wyświetl pojedynczy post
SimpsoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: B-B/Masłomiąca

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2283
Stary 17.08.2011, 13:43
poszukuje wiślackiego kawałka hip-hopowego który powstał przy okazji meczów z Realem Madryt.
Pamietam tyle że refren szedł jakoś "Real pokonamy" czy coś takiego.

Z góry dzięki nawet za sam tytuł lub wykonawcę.
OPĘTANI

::::
Odpowiedz cytując