Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
SimpsoN
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: B-B/Masłomiąca
Offline
#
2283
17.08.2011, 13:43
poszukuje wiślackiego kawałka hip-hopowego który powstał przy okazji meczów z Realem Madryt.
Pamietam tyle że refren szedł jakoś "Real pokonamy" czy coś takiego.
Z góry dzięki nawet za sam tytuł lub wykonawcę.
OPĘTANI
::::
SimpsoN
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SimpsoN
Znajdź inne posty napisane przez SimpsoN