|
Ten tekst przewinął się już kilka stron wcześniej, widzę że sie nudzicie.
Gdybym był trenerem...system gry/pierwsza jedenastka - polecam ku dyskusjom o Gargule i Meliksonie jako napastniku, a moderatorów chyba za mało na tym forum, bo sam śmietnik.
A na Facebooku redakcja B.P. Wisły wstawiła demotywator jednego z Was...
W kwestii stricte meczowej - mam nadzieję, że nasi będą dziś wystarczająco zmotywowani i pokażą pełnię umiejętnosci, ku chwale klubu, aby spokojnie jechać do Cypru.
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 17.08.2011 o godz. 13:17.
|