Maverjuve napisał(a):

|
A ja uwazam ze Jovanovic wpadnie do 1 skladu jak tylko skonczy karencje, a w pucharach gra Lamey bo moze grac i nie ma przerwy, gdyby nie, to dlaczego Maaskant by wprowadzal Jovanovica na boisko w pucharach i to dosc wczesnie jak na niego (kolo 65 min z tego co pamietam)
|
Na stoperze w sparingach popełniał błędy, ale jak go wystawiali na prawej obronie to podobno radził sobie lepiej. W pucharach zagrał w 3 meczach w sumie 12 minut w regulaminowym czasie gry, wchodził najwcześniej w 86 minucie.
PS Według TM może on grać również na lewej obronie. Nie wiedziałem o tym, ciekawe czy to prawda. Lamey tak samo.