|
A ja uwazam ze Jovanovic wpadnie do 1 skladu jak tylko skonczy karencje, a w pucharach gra Lamey bo moze grac i nie ma przerwy, gdyby nie, to dlaczego Maaskant by wprowadzal Jovanovica na boisko w pucharach i to dosc wczesnie jak na niego (kolo 65 min z tego co pamietam)
|