Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5112
Stary 17.08.2011, 12:36
ardem99 napisał(a):Wyświetl post
wracając do taktyki i ustawienia na dzisiejszy mecz fajna koncepcję przedstawił Andrzej Iwan- Melikson na środku ataku a Guła na jego pozycji w pomocy. Trzech szybkich grających kombinacyjnie zawodników z przodu (Iliev, Maor i Mały) + Guła mogłoby zagwarantować sytuacje bramkowe.
wypowiedź Iwana macie tutaj: http://tsw.com.pl/news/Iwan-Melikson-do-ataku-1269
Potencjalnie jako trener nie wiem czy zdecydowałbym się na to, ale można o tym podyskutować.
jeżeli miałbym wybrać kogoś z dwójki Genkow - Biton to wolę chyba Bitona, bo Bułgar jest bez formy.
Tu się nie zgodzę, bo gdy napastnik jest odcinany od piłek jest bezużyteczny. Do tego po co tracić na jego kreatywności i przebojowości? Od tego mamy ludzi, a co wtedy z Dudu i Genkowem? W szatni mają siedzieć? Iwan podał te ustawienie jako jakaś abstrakcja moim zdaniem.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując