Wyświetl pojedynczy post
Matti88
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5111
Stary 17.08.2011, 12:30
Moim zdaniem powinna grac ta 11 nastka, ktora nam sie juz wyklarowala. Oczywiscie opcja z Bitonem a potem w zaleznosci od tego jak sie mecz ulozy wprowadzic swiezego Gargule za Nuneza czy tez Kirma za ktoregos ze skrzydlowych..
Odpowiedz cytując