Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Matti88
Member
Od: 05.2011
Offline
#
5111
17.08.2011, 12:30
Moim zdaniem powinna grac ta 11 nastka, ktora nam sie juz wyklarowala. Oczywiscie opcja z Bitonem
a potem w zaleznosci od tego jak sie mecz ulozy wprowadzic swiezego Gargule za Nuneza czy tez Kirma za ktoregos ze skrzydlowych..
Matti88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matti88
Znajdź inne posty napisane przez Matti88