adikos1906 napisał(a):

Za dużo FM11. Dajcie już spokój. Rozumiem, że to temat do wyrażania swoich opinii na temat Wisły ale nie bawcie się cały czas w Roberta. On sam wie co ma zrobić a ty pisząc tutaj nic nie zmienisz.
Bez odbioru
|
Trolujesz chłopie i nic nie wnosisz na forum, to ja się zapytam: PO C*** COŚ PISZESZ

?
Maor nie jest półbogiem i nie wyobrażajcie sobie że wygra sam mecz! Ostatnio na Polonii miał plastra i jakoś nie za bardzo błyszczał. Dziś będzie miał jeszcze cięższe zadanie, nie mam co do tego wątpliwości. Z resztą mamy tak uniwersalny skład że zawsze można roszadę zrobić, więc tu jest nasz plus. Ciekaw jestem czy wyjdzie Nunez czy Wilk, ja osobiście stawiam na Nuneza. Dziś to my musimy atakować a APOEL będzie grał z kontry. Nie jest to dobre dla nas, ale zobaczymy...