wracając do taktyki i ustawienia na dzisiejszy mecz fajna koncepcję przedstawił Andrzej Iwan- Melikson na środku ataku a Guła na jego pozycji w pomocy. Trzech szybkich grających kombinacyjnie zawodników z przodu (Iliev, Maor i Mały) + Guła mogłoby zagwarantować sytuacje bramkowe.
wypowiedź Iwana macie tutaj:
http://tsw.com.pl/news/Iwan-Melikson-do-ataku-1269
Potencjalnie jako trener nie wiem czy zdecydowałbym się na to, ale można o tym podyskutować.
jeżeli miałbym wybrać kogoś z dwójki Genkow - Biton to wolę chyba Bitona, bo Bułgar jest bez formy.