Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5107
Stary 17.08.2011, 12:07
@Proximus

Zajrzyj do słownika i się nie kompromituj jakbyś nie miał słownika (a stawiam że jest spora szansa że tak jest )to od biedy http://pl.wikipedia.org/wiki/Handicap

Co do meczu stawiam na Genkova w ataku (chociaż osobiście wolał bym Bitona) mam przeczucie że Maskant postawi na Bułgara. Dobrze że mamy sporo zawodników dla którzy grali w LM spokój i cwaniactwo może okazać się bardzo ważnym czynnikiem
Odpowiedz cytując