PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Gargamel przynajmniej widzi kolegów z zespołu w przeciwieństwie do Małego czyli gra bardziej zespołowo. Sory ale taka prawda. Ja lubie Patryka za to co reprezentuje sobą poza boiskiem, za to że Białą Gwiazdę w sercu i umie poderwac zespół do walki jednak jak dla mnie mógłby się nauczuc wrzucac piłkę z odpowiednią siłą i na odpowiednim pułapie, przecież to skrzydłowy do jasnej cholery! Mógłby częściej oddawać piłke do kolegi.
|
Ja bym jeszcze na Bunozę i Bruda postawił. Serio! Zaskoczyłbym tych Cyprusów.