Wisła - APOEL. Jaliens: nie ma mowy o nerwach i strachu
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...achu,id,t.html
Cyt: to spotkanie jest przede wszystkim jednym z najważniejszych dla Wisły i całego polskiego futbolu. To nie ma być wielki mecz tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla całego klubu.