grosz napisał(a):

|
Wydaje mi się ze zawodnicy APOEL będą polować i prowokować Maora. Jedna żółta kartka w dzisiejszym meczu i Maor w rewanżu będzie musiał pauzować. W ten sposób mogą osłabić Wisełkę.
|
Właśnie w tym temacie się zastanawiałem, dlaczego nikt od nas nie podjął kroków celem anulowania tej kary, powtórki mnie przekonują że Maor nie popełnił wykroczenia i nie wyskoczył przed podaniem piłki poza linię za którą mógł stać przy rozgrywaniu "wolnego".