Wyświetl pojedynczy post
mirrorez
Junior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5086
Stary 17.08.2011, 11:12. anulowanie kartki Maora
grosz napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się ze zawodnicy APOEL będą polować i prowokować Maora. Jedna żółta kartka w dzisiejszym meczu i Maor w rewanżu będzie musiał pauzować. W ten sposób mogą osłabić Wisełkę.
Właśnie w tym temacie się zastanawiałem, dlaczego nikt od nas nie podjął kroków celem anulowania tej kary, powtórki mnie przekonują że Maor nie popełnił wykroczenia i nie wyskoczył przed podaniem piłki poza linię za którą mógł stać przy rozgrywaniu "wolnego".
Odpowiedz cytując