Wisła - Zagłębie: gniazdowy z Lubina pójdzie siedzieć, bo obrażał Tuska?
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...azal,id,t.html
Trochę off topic, bo dzisiaj mamy ważniejsze sprawy na głowie, ale to są niezłe jaja. Zamykać kibica za śpiewy na naszym stadionie? Absurd.