Wyświetl pojedynczy post
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1608
Stary 17.08.2011, 11:10
Wisła - Zagłębie: gniazdowy z Lubina pójdzie siedzieć, bo obrażał Tuska?

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...azal,id,t.html

Trochę off topic, bo dzisiaj mamy ważniejsze sprawy na głowie, ale to są niezłe jaja. Zamykać kibica za śpiewy na naszym stadionie? Absurd.
Odpowiedz cytując