fanfan napisał(a):

|
Co do ogrywania Diaza przez dwóch zawodników Litexu to o ile mnie pamięć nie myli sam Tom robił Juniora jak dziecko a jak trzeba było to i przy okazji Wilka więc nie wiem jakich Ty tam dwóch zawodników Litexu na samego Diaza widziałeś ...
|
A ja za to pamiętam jak w Krakowie Tom nie ugrał przy asekurowanym Diazie sztycha.