Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5084
Stary 17.08.2011, 11:02
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Co do ogrywania Diaza przez dwóch zawodników Litexu to o ile mnie pamięć nie myli sam Tom robił Juniora jak dziecko a jak trzeba było to i przy okazji Wilka więc nie wiem jakich Ty tam dwóch zawodników Litexu na samego Diaza widziałeś ...
A ja za to pamiętam jak w Krakowie Tom nie ugrał przy asekurowanym Diazie sztycha.
Powód: 123
Ostatnio edytowane przez snyrting : 17.08.2011 o godz. 11:02.
Odpowiedz cytując