wyspaNH napisał(a):

Tacy to byli¶my najlepsi na ¶wiecie i zajebi¶ci, a dopiero jak teraz przychodz± do nas realia krajów zachodnich widać ile tam kibice musz± mieć zaparcia w sobie. Mam nadzieje, że odnajdziemy się na tych nowych stadionach. Obecnie chyba Niemcy s± na topie. Ogl±daj±c ostatnio Eintracht Frankfurt na ponad 50 tys. stadionie zamarzyłem aby u nas na wielkich stadionach było to wszystko do ogarnięcia. Mam nadzieje, że będzie. Szczególnie, że aż tak wiele tych stadionów nie będzie.
