Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4610
Stary 17.08.2011, 11:01
wyspaNH napisał(a):Wy¶wietl post
http://lechia.net/index.php?option=c...:tv&Itemid=634

Doping Lechi na nowym stadionie , masaaaa ludzi "nieogarniętych"
Tacy to byli¶my najlepsi na ¶wiecie i zajebi¶ci, a dopiero jak teraz przychodz± do nas realia krajów zachodnich widać ile tam kibice musz± mieć zaparcia w sobie. Mam nadzieje, że odnajdziemy się na tych nowych stadionach. Obecnie chyba Niemcy s± na topie. Ogl±daj±c ostatnio Eintracht Frankfurt na ponad 50 tys. stadionie zamarzyłem aby u nas na wielkich stadionach było to wszystko do ogarnięcia. Mam nadzieje, że będzie. Szczególnie, że aż tak wiele tych stadionów nie będzie.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c