|
Ja osobiście mam nadzieje, że nie zagra Gervasio, wg. mnie chłop jak narazie się nie sprawdził na środku pomocy. W defensywie zbytnio go nie widać i Sobol zostaje sam przy rozbijaniu akcji. Przynajmniej kilka razy na mecz, bezsensownie traci piłkę przy rozprowadzaniu akcji w środkowej części boiska co kończy się kontrami przeciwników. W ofensywie co prawda raz za czas pokaże coś ciekawego lecz również bez szału...
Więc zdecydowanie lepszą opcją wg. mnie jest Wilk , który chociaż w defensywie pomaga Sobolowi. Natomiast podzielam zdanie kilku userów którzy wypowiadali się wcześniej, i najchętniej widział bym Gargulca w 1 jedynastcę zamiast Nuneza. Ale ten wariant raczej jest mało prawdopodobny. Łukasz zagrał całkiem niezłe spotkanie z Zagłębiem, gramy u siebie więc można byłoby zaryzykować i wyjść ofensywnie w środku z Sobolem< Gargułą a przed nimi Melix.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 17.08.2011 o godz. 11:10.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|