JrQ- napisał(a):

chcesz dać Gargułę w składzie kosztem Małego?
czy Was do reszty PO.......I&O!?
nie dość, że stracimy zawodnika, który jedną akcją może przesądzić losy meczu
nie dość, że przesuniemy Meliksona na skrzydło, gdzie straci z 30% swojej wartości
jasne, wstawmy do składu Gargułę! 
ile jeszcze dni do końca wakacji ? ...
|
Po pierwsze co Mały gra w tym sezonie? Głowa w dół i jedzie... pozatym te jego rzuty wolne i rożne przyprawiają pewnie nie tylko mnie o nerwice.
Po drugie Melex nie musi grac na skrzydle, można tam wstawić Gargamela który grał już na tej pozycji w Bełchatowie.
Po trzecie wakacje to ja miałem jak ty na truskawki z drabiną chodziłeś