Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5075
Stary 17.08.2011, 10:43
Nie ma mowy żeby Melikson grał na skrzydle , po po pierwsze chłop się marnuje jak nie gra na środku pomocy a drugie już grał na skrzydle w Łoweczu co skończyło się katastrofą jeśli chodzi o grę obronna na lewej stronie.Diaz był niemiłosiernie objeżdżany przez graczy Litexu bo nie miał wsparcia od Maora i często walczył z dwoma zawodnikami .Małecki o ile w ofensywie ostatnio marniutko się spisuje to zawsze wraca się pod własne pole karne z pianą na ustach i asekuruje .
Odpowiedz cytując