|
Dla mnie nie ulega watpliwosci ze zagra Nunez za Wilka. Widac po ostatnich meczach, ze taki uklad najbardziej pasuje Maaskantowi. W obronie wg mnie Diaz, w ataku chyba jednak Genkow. Zobaczymy, na szczescie czas leci i mecz coraz blizej, bo wytrzymac nie moge..
|