Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5073
Stary 17.08.2011, 10:39
Dla mnie nie ulega watpliwosci ze zagra Nunez za Wilka. Widac po ostatnich meczach, ze taki uklad najbardziej pasuje Maaskantowi. W obronie wg mnie Diaz, w ataku chyba jednak Genkow. Zobaczymy, na szczescie czas leci i mecz coraz blizej, bo wytrzymac nie moge..
Odpowiedz cytując