Cytat:
|
Z tego, co pamiętam, na E, nad literą S jest stanowisko dla kamer. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, np. PiotrG. Pozdr
|
A no jest. Podobnie jak są stanowiska na trybunach N/S.
Te stanowiska kamer na I poziomie trybuny zachodniej są tymczasowe, rozstawiła je UEFA.