Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19587
Stary 17.08.2011, 10:30
Cytat:
Z tego, co pamiętam, na E, nad literą S jest stanowisko dla kamer. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, np. PiotrG. Pozdr
A no jest. Podobnie jak są stanowiska na trybunach N/S.

Te stanowiska kamer na I poziomie trybuny zachodniej są tymczasowe, rozstawiła je UEFA.
Odpowiedz cytując