AYALA napisał(a):

|
takich Brazylijczyków jak Tom to powinien nam Cleber w Brazylii wyszukac w lidze stanowej no ale już niestety dla Wisły nie pracuje
|
No i co z tego, że w Wiśle nie pracuje? Przecież to nie wyklucza możliwości zaproponowania przez jego agencje jakiegoś piłkarza Wiśle...