Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10839
Stary 17.08.2011, 10:24
AYALA napisał(a):Wyświetl post
takich Brazylijczyków jak Tom to powinien nam Cleber w Brazylii wyszukac w lidze stanowej no ale już niestety dla Wisły nie pracuje
No i co z tego, że w Wiśle nie pracuje? Przecież to nie wyklucza możliwości zaproponowania przez jego agencje jakiegoś piłkarza Wiśle...
Odpowiedz cytując