Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51027
Stary 17.08.2011, 10:13
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Ta jasne , nie pisz bzdur . Załatwić a polecić to jest różnica ! I jak to sobie wyobrażasz ? Franek wskazuje tego bramkarza i od razu podpisujemy z nim kontrakt ? Nie rozśmieszaj mnie , z pewnością Stan zasięgnął opinii też u innych osób na temat tego bramkarza i w końcu to on z nim negocjował i on przekonał go do gry w Wiśle . Zresztą w ogóle zatrudnijmy Franka z Iwanem ( który rozpaplał to że Franek "załatwi"ł nam Pareikę) i oni nam takich piłkarzy załatwią że klękajcie narody ...
Była o tym mowa chyba w jakieś Lidze+. Pareiko został bez klubu, manager (czy jakiś znajomy z okresu gry za granicą Franka) sondował czy może Jaga by go nie chciała, ale tam wiadomo, że stawiali na Sandomierskiego, wiec Franek polecił, żeby zgłosić się do Wisły. Jak najbardziej było to tylko lub aż polecenie.
Odpowiedz cytując