0 22 napisał(a):

Rzeczywiście jest to dla mnie nie do uwierzenia. 
18 to cyber żart. Milion razy wolałbym, żeby Polsat olał transmisje tego meczu, dał Śląsk z całymi wypasami o 20 i powtórkę o 22. Byleby się od Legii odczepił. Mecze w pucharach, zwłaszcza klasyki, powinny mieć odpowiednia oprawę, a nie wakacyjną formę.
|
Nikt wam nie broni awansować do Ligi Mistrzów, wykupić ITI-ową cyfrową N-kę i oglądać mecze w swojej ulubionej stacji o wymarzonej porze.
