Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.08.2011, 10:05
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście jest to dla mnie nie do uwierzenia.

18 to cyber żart. Milion razy wolałbym, żeby Polsat olał transmisje tego meczu, dał Śląsk z całymi wypasami o 20 i powtórkę o 22. Byleby się od Legii odczepił. Mecze w pucharach, zwłaszcza klasyki, powinny mieć odpowiednia oprawę, a nie wakacyjną formę.
Nikt wam nie broni awansować do Ligi Mistrzów, wykupić ITI-ową cyfrową N-kę i oglądać mecze w swojej ulubionej stacji o wymarzonej porze.
Ostatnio edytowane przez Luk_Biala_Gwiazda : 17.08.2011 o godz. 10:13.
Odpowiedz cytując