ChG napisał(a):

Żaden Garguła w pierwszym składzie, ogarnijcie się.
Nie będzie żadnego kombinowania w składzie:
Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz - Sobolewski, Nunez - Małecki, Melikson, Iliev - Genkov.
Moim zdaniem jedyna zmiana jaka może mieć miejsce, to Biton za Genkova.
|
Ok ale zauwaz że Małecki w tym sezonie nic nie gra. Wyszła mu jedna połowa meczu z Litexem oraz wcisnął brame Skonto. Pewnie wyjdzie w 1 składzie ale ja bym postawił na Gargamela który wraca do swojej optymalnej dyspozycji