Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5063
Stary 17.08.2011, 09:52
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
O tym samym myślałem i wtedy skład taki
Pereiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz - Nunez, Sobol - Melex, Guła, Iliev - Genkov

W II połowie zmiany Mały za Gułe, Biton za Gienka, Wilk za Nuneza.

Co wy na to?
Myślę, że ok, tylko, żeby Roberto też tak myślał
Odpowiedz cytując