PANDEM0NIUM napisał(a):

O tym samym myślałem i wtedy skład taki
Pereiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz - Nunez, Sobol - Melex, Guła, Iliev - Genkov
W II połowie zmiany Mały za Gułe, Biton za Gienka, Wilk za Nuneza.
Co wy na to?
|
Myślę, że ok, tylko, żeby Roberto też tak myślał
