Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4284
Stary 17.08.2011, 09:52
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Tak. To oznacza, że prawdopodobnie wszystkie ew. mecze w LM w wykonaniu Wisły pokaże oprócz n-ki także Polszit. Nie mają jednak warunku, aby były w paśmie otwartym (i nie wiem czy zobowiązuje ich do tego prawo, czy mecze polskiej drużyny w LM są na tyle ważne, aby ktoś mógł na nich wymóc otwarty). Miejmy jednak nadzieję, że puszczą.
O ile dobrze pamiętam to w ustawie o radiofonii i telewizji jest zapis o konieczności emitowania meczy polskich drużyn w Lidze Mistrzów na ogólnie dostępnym kanale.
Paragraf został dodany po tym jak Wizja TV wykupiła prawa do transmisji reprezentacji. Wszyscy się wkurzyli, i przy okazji dodali zabezpieczenie tyczące się także klubów.
Tak więc nie ma się o co martwić, mecze w razie awansu do LM będą w otwartym TVN albo Polsacie.
Odpowiedz cytując