Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4283
Stary 17.08.2011, 09:48
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Tak. To oznacza, że prawdopodobnie wszystkie ew. mecze w LM w wykonaniu Wisły pokaże oprócz n-ki także Polszit. Nie mają jednak warunku, aby były w paśmie otwartym (i nie wiem czy zobowiązuje ich do tego prawo, czy mecze polskiej drużyny w LM są na tyle ważne, aby ktoś mógł na nich wymóc otwarty). Miejmy jednak nadzieję, że puszczą.
Chyba żaden "mega hit" nie będzie miał większej oglądalności niż polski zespół po 15 LATACH w LM
Odpowiedz cytując