eye63 napisał(a):

|
Tak. To oznacza, że prawdopodobnie wszystkie ew. mecze w LM w wykonaniu Wisły pokaże oprócz n-ki także Polszit. Nie mają jednak warunku, aby były w paśmie otwartym (i nie wiem czy zobowiązuje ich do tego prawo, czy mecze polskiej drużyny w LM są na tyle ważne, aby ktoś mógł na nich wymóc otwarty). Miejmy jednak nadzieję, że puszczą.
|
Chyba żaden "mega hit" nie będzie miał większej oglądalności niż polski zespół po 15 LATACH w LM
