Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
bezimiennyeu
Member
Od: 06.2011
Offline
#
5061
17.08.2011, 09:43
Mały ma serce do gry to wiadomo , ale ostatnio to próbuję grać jak Maor , wszystko chce sam zrobić co nie najlepiej mu wychodzi ...
bezimiennyeu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bezimiennyeu
Znajdź inne posty napisane przez bezimiennyeu