WislaOnly napisał(a):

|
Kurde, a gdyby Maaskant wystawił dzisiaj Maora na skrzydle... Mam wrażenie że było by to lepszym rozwiązaniem niż środek, gdzie będzie miał krycie dwóch zawodników. A na środeczek postawić Gargułę. Mały na ławę, wprowadzić go w 2 połowie, Gułe zdjąć, Meliksona na środek. Ciekawie mogło by być... na pewno z zaskoczeniem.
|
O tym samym myślałem i wtedy skład taki
Pereiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz - Nunez, Sobol - Melex, Guła, Iliev - Genkov
W II połowie zmiany Mały za Gułe, Biton za Gienka, Wilk za Nuneza.
Co wy na to?