Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5060
Stary 17.08.2011, 09:39
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Kurde, a gdyby Maaskant wystawił dzisiaj Maora na skrzydle... Mam wrażenie że było by to lepszym rozwiązaniem niż środek, gdzie będzie miał krycie dwóch zawodników. A na środeczek postawić Gargułę. Mały na ławę, wprowadzić go w 2 połowie, Gułe zdjąć, Meliksona na środek. Ciekawie mogło by być... na pewno z zaskoczeniem.
O tym samym myślałem i wtedy skład taki
Pereiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz - Nunez, Sobol - Melex, Guła, Iliev - Genkov

W II połowie zmiany Mały za Gułe, Biton za Gienka, Wilk za Nuneza.

Co wy na to?
Odpowiedz cytując