Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4282
Stary 17.08.2011, 09:37
Mario26 napisał(a):Wyświetl post
Wisła nie może już nikomu sprzedać praw do transmisji. N-ka ma prawa do wszystkich meczów, natomiast Polsat ma prawa do jednego meczu środowego (oraz ewentualnie dodatkowo do meczu wtorkowego polskiej drużyny)
Tak. To oznacza, że prawdopodobnie wszystkie ew. mecze w LM w wykonaniu Wisły pokaże oprócz n-ki także Polszit. Nie mają jednak warunku, aby były w paśmie otwartym (i nie wiem czy zobowiązuje ich do tego prawo, czy mecze polskiej drużyny w LM są na tyle ważne, aby ktoś mógł na nich wymóc otwarty). Miejmy jednak nadzieję, że puszczą.
Odpowiedz cytując