Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5052
Stary 17.08.2011, 08:20
chciałbym aby tylko więcej Nasi z pierwszej piłki grali,na jeden kontakt.Przy tym twardo i zdecydowanie.Powinno byc dobrze .Grunt to zagrac na ZERO W TYŁACH
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.08.2011 o godz. 08:25.
Odpowiedz cytując