Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Griszaa
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
2501
17.08.2011, 08:16
Jakby niebieski zamienić na żółty to koszulki wyglądałyby jak pszczółki Jagi ;-)
Griszaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Griszaa
Znajdź inne posty napisane przez Griszaa