Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
MDW
Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
5051
17.08.2011, 07:25
Rzeczpospolita o dzisiejszym meczu
"Teraz albo nigdy"
http://www.rp.pl/artykul/576012,7026...aleko.html?p=1
MDW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MDW
Znajdź inne posty napisane przez MDW