|
Włączając się do rozmowy kolegów powyżej polecam obejrzeć jakie brami strzelała Victoria Pilzno w Kopenhadze. Ilu zawodników brało udział w konstruowaniu ataku, ilu się podłączało do kontry.
Przy pierwszej bramce w pewnym momencie było 4 zawodników w pierwszej linii. Przy drugim golu w kontrze wychodzi 3 a podłącza się kolejnych dwóch.
My gramy asekuracyjnie, za podwójną gardą, na małym ryzyku.
Widać Maaskant uważa że nie jesteśmy gotowi do otwartej gry a to oznacza że jesteśmy słabi w grze 1 na 1.
|