Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5049
Stary 17.08.2011, 07:13
Włączając się do rozmowy kolegów powyżej polecam obejrzeć jakie brami strzelała Victoria Pilzno w Kopenhadze. Ilu zawodników brało udział w konstruowaniu ataku, ilu się podłączało do kontry.

Przy pierwszej bramce w pewnym momencie było 4 zawodników w pierwszej linii. Przy drugim golu w kontrze wychodzi 3 a podłącza się kolejnych dwóch.

My gramy asekuracyjnie, za podwójną gardą, na małym ryzyku.

Widać Maaskant uważa że nie jesteśmy gotowi do otwartej gry a to oznacza że jesteśmy słabi w grze 1 na 1.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując