Nie wiem, czy to dobry temat, ale tu napiszę.
Trzy najbliższe spełniające wymogi fazy grupowej LM stadiony są w: Żylinie i Ołomuńcu (5 godzin specjałem, 3 autobusem), oraz w Warszawie (odpowiednio 3 i 4). Więc jeśli nie będzie można rozgrywać meczów przy R22, to pytanie będzie brzmiało: Czechy czy Słowacja?
Mam nadzieję, że nie zapeszę

Aż postawię pieniądze na Wisłę, co mi się normalnie nie zdarza
