Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5043
Stary 17.08.2011, 01:28
Kur.. to będzie masakra, takie 1:0 biorę w ciemno... żeby tylko nie wyszli przestraszeni, a nasz doping ich poniesie, współczuję każdemu Wiślakowi któremu nie dane będzie być dziś na R22, tak jak kolega wyźej napisał, na D jedziemy z dopingiem, WSZYSCY NA CZERWONO I WSZYSCY DOPING NA PEŁNEJ KUR*WIE RAZEM Z C!
Odpowiedz cytując