Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3791
Stary 17.08.2011, 00:39
Wiadomo, ze mozna sprowadzac coraz to glosniejsze nazwiska, ktore juz tylko przychodza dorobic do emerytury. Jeden wypali bardziej, inny mniej, jeden pewnie przyjdzie jeszcze pograc na serio, drugi tylko poodcinac kupony i sie wcale nie przemeczac. To tak jak z polskimi nazwiskami, tez wracali tacy jak Wichniarek, Zuraw, Franek, Kosa. Jedni sie sprawdzali, innym poszlo gorzej i juz tylko byli cieniem samych siebie.
Teraz idziemy w kierunku sciagania uznanych pilkarzy zagranicznych i narazie chyba pojawily sie dwa nazwiska, mniej znany Jaliens i bardziej znany Ljuboja. Jaliens moim zdaniem o wiele slabszy od Chaveza - czyli mozna powiedziec, ze ruch byl zly i trzeba bylo szukac Chaveza nr 2. Ljuboja z kolei jak narazie wypalil.
Napewno lepiej by bylo sciagac mlodszych, ktorzy beda grac lepiej niz Ci emeryci i jeszcze sie na nich zarobi za rok czy 3 lata. Ale Ci starsi nawet jak sie okaza niewypalami to swoja role spelnia. Podniosa prestiz klubow i ligi, bo skoro taki Ljuboja i kolejnych 10 uznanych pilkarzy przyjdzie do Polski to dadza znac innym pilkarzom (ogolnie calemu swiatkowi pilkarskiemu), ze cos w tej Polsce sie rusza, ze mozna zarobic, ze liga pewnie nie jest taka zla itd itd Po prostu beda marketingiem dla Polski, nawet jak beda grac srednio
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując