Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5039
Stary 17.08.2011, 00:26
Paulista dziś na treningu Wisły.

http://krakow.gazeta.pl/krakow/5,357...L_em.html?i=14

Czyli jak możemy domniemywać, oprócz Kosy i Żurawia on również pomagał w rozpracowywaniu rywala.

Ten pojedynek jest ciekawy również z tego względu, że obie drużyny mogą wiedzieć o sobie więcej niż to zwykle przy takich potyczkach bywa. My mamy piłkarzy, którzy grali w Wiśle i APOELu (lub na Cyprze), oni również takich mają chociaż mniej. O ile o Kose jestem spokojny że nic nie chciał cypryjczykom powiedzieć, to Żewłakow pewnie przekazał sporo informacji.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 17.08.2011 o godz. 00:33.
Odpowiedz cytując