Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5037
Stary 17.08.2011, 00:14
Napisze tylko tyle - to chyba jeden z najwazniejszych meczów w historii Wisły. Ciesze się ze będę mógł ogladac to na zywo. Nie wiem jak wytrzymam cały jutrzejszy dzień
Odpowiedz cytując