Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5036
Stary 17.08.2011, 00:12
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
ja uważam, że większe ciarki powinny przechodzić przy Hymnie Wisły Kraków, a nie przy hymnie Ligi Mistrzów...
Pewnie że tak ale że usłyszeć hymn LM(tego komercyjnego szitu) na Reymonta to rzecz wyjątkowa to wyjątkowo można się i tym podjarać
A co do meczu.Gdyby nie rewanż z Litexem to w ogóle bym tego nie widział a tak to po cichu liczę na wygraną.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując