domin_czyzyny napisał(a):

|
ja uważam, że większe ciarki powinny przechodzić przy Hymnie Wisły Kraków, a nie przy hymnie Ligi Mistrzów...
|
Pewnie że tak ale że usłyszeć hymn LM(tego komercyjnego szitu

) na Reymonta to rzecz wyjątkowa to wyjątkowo można się i tym podjarać

A co do meczu.Gdyby nie rewanż z Litexem to w ogóle bym tego nie widział a tak to po cichu liczę na wygraną.