Gradzik napisał(a):

Przede wszystkim piłkarsko jesteśmy słabsi niż w okresie do 2005 roku. Mamy kilku piłkarzy potencjałem spełniających wymogi fazy grupowej LM (Pareiko, Chavez, Jaliens, Melikson i Iliev), ale to tylko pół składu. W środku pola ograniczamy się do przeszkadzania (chyba, że po piłkę wróci się Melikson).
|
Ziomek ... muszę napisać coś od siebie aby nawiązać do twojego pościka ;p Po pierwsze nie należy porównywać dwóch różnych drużyn z różnych epok, bo to jest bezsensu... Nie porównasz możliwości, poziomu umiejętności w tych drużynach... jedyne co można porównywać to osiągnięcia i na te osiągnięcia należy poczekać... i dopiero wtedy oceniać czy jesteśmy słabsi, czy też lepsi od drużyny z sezonu 05/06. Piłka nożna to sport w którym trzeba wygrywać mecze, a nie interesować się tym czy jesteśmy słabsi kadrowo od drużyny z poprzedniego sezonu, bo to wszystko o dupe rozbić jak nie ma sukcesu.
Po drugie podczas wymieniania tych zawodników pominąłeś najważniejszego zawodnika... Małeckiego !!
Chłopak da nam Ligę Mistrzów i należy w to wierzyć! Sobol wytrzyma presję i naprawi to co spieprzył 5 lat temu. A Pareiko będzie bronił jak natchniony !!
---------------------------------------WIERNOŚĆ------------------------------------
-----------------------------------Wiara czyni Cuda---------------------------------