Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5027
Stary 16.08.2011, 23:24
Gradzik napisał(a):Wyświetl post

Przede wszystkim piłkarsko jesteśmy słabsi niż w okresie do 2005 roku. Mamy kilku piłkarzy potencjałem spełniających wymogi fazy grupowej LM (Pareiko, Chavez, Jaliens, Melikson i Iliev), ale to tylko pół składu. W środku pola ograniczamy się do przeszkadzania (chyba, że po piłkę wróci się Melikson).

Ziomek ... muszę napisać coś od siebie aby nawiązać do twojego pościka ;p Po pierwsze nie należy porównywać dwóch różnych drużyn z różnych epok, bo to jest bezsensu... Nie porównasz możliwości, poziomu umiejętności w tych drużynach... jedyne co można porównywać to osiągnięcia i na te osiągnięcia należy poczekać... i dopiero wtedy oceniać czy jesteśmy słabsi, czy też lepsi od drużyny z sezonu 05/06. Piłka nożna to sport w którym trzeba wygrywać mecze, a nie interesować się tym czy jesteśmy słabsi kadrowo od drużyny z poprzedniego sezonu, bo to wszystko o dupe rozbić jak nie ma sukcesu.
Po drugie podczas wymieniania tych zawodników pominąłeś najważniejszego zawodnika... Małeckiego !!
Chłopak da nam Ligę Mistrzów i należy w to wierzyć! Sobol wytrzyma presję i naprawi to co spieprzył 5 lat temu. A Pareiko będzie bronił jak natchniony !!

---------------------------------------WIERNOŚĆ------------------------------------

-----------------------------------Wiara czyni Cuda---------------------------------
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując