nesta napisał(a):

Ja jednak troche zaluje, ze Wisla nie wzmocnila sie bardziej. Ze zrozumieniem podchodzilem do braku transferow przed reforma LM. Wtedy bylo jasne, ze niezaleznie kogo kupimy, ze kiedy wydamy nawet te 2-3 mln Euro to losujac Barce czy Real, na niewiele sie to zda. A przynajmniej ryzyko wylosowania takich zespolow bylo zbyt duze aby decydowac sie na takie wydatki.
Przyszli ciekawi zawodnicy, owszem. Ale brakowalo mi takiej kropki nad i. Szkoda, bo obecnie poziom zespolow jest na tyle wyrownany, ze kazdy wartosciowy gracz wiecej to realna szansa na dobre wyniki w LE lub eliminacjach do LM.
|
Wisła napewno za kadencji Stana budowana jest rozsądnie. Natomiast tak jak ty żałuję, że nie wzmocniliśmy się bardziej bo na kilku pozycjach mamy ewidentne braki. Przedewszystkim przed jutrzejszym spotkaniem obawiam się o lewą strone defensywy. Bo tam czy zagra Dragan czy Diaz, tak czy siak spokojni nie możemy być. Miejmy nadzieje, że Apoel nie ma tam kogos takiego jak ten Brazilijczyk z Łowecza bo biedny Diaz (najprawdopodobniej on zagra) będzie miał niezłą karuzele, i może się to dla nas źle skończyć. Jaliens też pokazał, że najlepsze lata ma już za sobą. Tak więć napewno można było zrobić więcej...a może poprostu troszke inaczej, i zamiast Diaza oraz Jaliensa ściągnąc kogoś kto naprawde nas wzmocni a nie tylko zrobi konkurencję na danej pozycji.
Życzę sobie i Wam aby jutro nasze marzenia się przybliżyły
