|
Ja jednak troche zaluje, ze Wisla nie wzmocnila sie bardziej. Ze zrozumieniem podchodzilem do braku transferow przed reforma LM. Wtedy bylo jasne, ze niezaleznie kogo kupimy, ze kiedy wydamy nawet te 2-3 mln Euro to losujac Barce czy Real, na niewiele sie to zda. A przynajmniej ryzyko wylosowania takich zespolow bylo zbyt duze aby decydowac sie na takie wydatki.
Przyszli ciekawi zawodnicy, owszem. Ale brakowalo mi takiej kropki nad i. Szkoda, bo obecnie poziom zespolow jest na tyle wyrownany, ze kazdy wartosciowy gracz wiecej to realna szansa na dobre wyniki w LE lub eliminacjach do LM.
|