domin_czyzyny napisał(a):

|
co sądzicie, aby zamknąć temat biletów ? - aby nie pojawiały się głupie propozycje KUPNA - SPRZEDAŻY i notki dlaczego jeden z drugim nie mógł kupić biletu ...
|
no tak...w dziale bilety mogą wypowiadać się jedynie osoby które bilet kupiły tak?
wiślak 86 napisał(a):

oj coś mi się wydaje że zaraz ban poleci
bo co ile będziesz w stanie zapłacić za bilet? 180zeta?
|
nie wiem, chyba nie koniecznie trzeba aż tak przepłacać? zdarzyło mi się jeszcze zanim przebudowany został stadion na jeden z meczów kupić bilet po normalnej cenie od "uprzejmych panów" a przed innym po normalnej cenie bilet sprzedać jakiemuś dzieciakowi, bo miałem jeden niewykorzystany - inna sprawa, że wtedy nie były imienne...