|
Ktos tu pisal o tym, ze nie wiadomo czy Lamey zagra. Jednak Apoel jest bardziej oslabiony, bo nie zagra ich snajper i obronca. Napastnika drugiego maja (choc wiadomo, ze jest on gorszy od podstawowego), ale z obronca jest klopot, bo jego zmiennik jest slaby i jest w dodatku def. pom.
|