Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Kajtek
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow - Kazimierz
Offline
#
5020
16.08.2011, 22:43
Plus dla Marcina Adamskiego, obroncy LKS-u Lodz
http://www.sport.pl/sport/10,67450,1...dac_Wisle.html
Kajtek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kajtek
Znajdź inne posty napisane przez Kajtek