Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5018
Stary 16.08.2011, 22:41
Jejku, wolfy, to naprawdę Ty, bo jakoś nie wierzę... Jutro ciśniemy na całego i miażdżymy ich. Chcę w sierpniu z dumą łazić po Budapeszcie w barwach Wisły Bylebym tylko miał tam gdzie oglądać mecze...
Odpowiedz cytując